Představení produktu Funkce Použití:
Reproduktor se skládá z membrány, kmitací cívky, systému magnetického obvodu a rámu. Obvykle obdélníkové, kruhové, oválné, některé reproduktory díky použití látkové membrány a skeletové kmitací cívky a získávají dobré nízké frekvence, vysoký výkon a vysoce kvalitní zvukové efekty. Podle potřeb zákazníků může společnost ACP doporučit různá řešení klaksonu, aby zákazníkům ušetřila designový prostor a náklady.
Membrána přijímá mezinárodní přední strukturu akustického principu a vysoce kvalitní fúzi polymerních materiálů, zvukovou dutinu podle požadavků zákazníka, založenou na elektroakustice, jedinečném a důmyslném designu, vyvinutém ultratenkém, ultravysokém, speciálním rozměru a dalších nestandardních produktech, k provedení domácí a zahraniční známé podniky přizpůsobené potřebám, získal dobrou pověst!



| 4palcový vodotěsný reproduktor | |
| Popis | Informace |
| Rozměry (průměr × výška) | 105 * 105 * 58 mm |
| Tvar | Segmenty |
| Typ | Plnohodnotný vodotěsný reproduktor |
| Hmotnost (g) | {{0}}.378±0,5Kg |
| Použití: | Uvnitř venku |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Průměr kmitací cívky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominální impedance (Ω) | 8Ω |
| Frekvenční rozsah (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Citlivost (dB@1m/w) | 84 dB |
| Jmenovitý výkon (W) | 20W |
| Zkreslení (menší nebo rovno %) | 5% |



