165mm 4Ω 6W 6,5" kulatý širokopásmový reproduktor s papírovým těsněním.
Mistr vysoce kvalitního zvuku restaurování reproduktorů. Dobrá kvalita, aby byl zvuk čistší.
Princip použití výškové misky pro plnofrekvenční reproduktory: výšková miska může fyzicky pomáhat při zvyšování horní hranice vysoké frekvence. Čím vyšší je výška výškového pohárku, čím kratší je vzduchový sloupec nad ním, tím vyšší je vydávaný zvuk, což je princip výškového pohárku plnofrekvenčního reproduktoru.



| 6,5" širokopásmový reproduktor | |
| Popis | Informace |
| Rozměry (průměr × výška) | 165*67 mm |
| Tvar | Kolo |
| Typ | Reproduktor s plným rozsahem |
| Hmotnost (g) | {{0}},512±0,5Kg |
| Použití: | Krytý |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Průměr kmitací cívky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominální impedance (Ω) | 4Ω |
| Frekvenční rozsah (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Citlivost (dB@1m/w) | 94 dB |
| Jmenovitý výkon (W) | 6W |
| Zkreslení (menší nebo rovno %) | 5% |
| MOQ | 3000 KS |
| LT | 45 DNÍ |
ACP je profesionální výroba audio reproduktorů.
Byli jsme založeni v roce 2006. Společnost má vlastní průmyslový park a automatizovanou výrobní linku a online testovací zařízení. Máme senior designový tým a vyspělý simulační software. Zároveň máme i dobře zvládnutý kvalitní tým. Udržujeme dlouhodobou dobrou spolupráci se známými značkami v různých zemích a regionech.
Těšíme se na spolupráci s vaší společností a upřímně zveme vás a váš tým k návštěvě naší továrny za účelem návštěvy v terénu a poradenství.




