6,5" šedý stropní reproduktor ze skleněného vlákna kuželového papíru s kbelíkem
Jmenovitá impedance: 8Ω
Citlivost: 90dB SPL@1m/W
Efektivní frekvenční rozsah: 85Hz~20KHz
Materiál kbelíku: ABS materiál na ochranu životního prostředí, odolný, vodotěsný, opalovací krém
Materiál kuželového papíru: Sklolaminátová kostra + NBR okraj
Síťový kryt: Kov, proces lakování, odolný proti vyblednutí, odolný proti korozi, odolný proti oxidaci, odolný proti vodě.
| 6,5" stropní reproduktor s ABS kbelíkem | |
| Popis | Informace |
| Rozměry (průměr × výška) | Rozměr 280*190 mm |
| Tvar | Kulatý tvar s ABS kbelíkem |
| Typ | Koaxiální reproduktor s ABS kbelíkem |
| Hmotnost (g) | 2,36 ± 0,5 kg |
| Použití: | Krytý |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Průměr kmitací cívky (mm/palec) | 25 mm |
| Nominální impedance (Ω) | 8Ω |
| Frekvenční rozsah (Hz) | 60Hz~20KHz |
| Citlivost (dB@1m/w) | 88 dB |
| Jmenovitý výkon (W) | 60W |
| Zkreslení (menší nebo rovno %) | 5% |
| MOQ | 1000 ks |
| LT | 50 DNÍ |





ACP je profesionální reproduktorová jednotka, stropní, nástěnné, nástěnné a venkovní reproduktory pro domácí i komerční instalace. Byli jsme založeni v roce 2006. Společnost má vlastní průmyslový park a automatizovanou výrobní linku a online testovací zařízení. Máme senior designový tým a vyspělý simulační software. Zároveň máme i dobře zvládnutý kvalitní tým. Udržujeme dlouhodobou dobrou spolupráci se známými značkami v různých zemích a regionech.


