6.5-palcový reproduktor jednotky s černým kovovým rámem, vylepšený externí magnetický výkon. Použití trojitého šálku k rozšíření šířky pásma, papírový kuželový papír nízké hmotnosti, zlepšení citlivosti.



| 6,5" širokopásmový reproduktor | |
| Popis | Informace |
| PN | W6518R |
| Rozměry (průměr × výška) | 165*67 mm |
| Tvar | Kolo |
| Typ | Reproduktor s plným rozsahem |
| Hmotnost (g) | {{0}},512±0,5Kg |
| Použití: | Krytý |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Průměr kmitací cívky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominální impedance (Ω) | 4Ω |
| Frekvenční rozsah (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Citlivost (dB@1m/w) | 94 dB |
| Jmenovitý výkon (W) | 6W |
| Zkreslení (menší nebo rovno %) | 5% |
| LT | 45 DNÍ |
| MOQ | 3000 KS |
ACP je profesionální výroba audio reproduktorů.
Byli jsme založeni v roce 2006. Společnost má vlastní průmyslový park a automatizovanou výrobní linku a online testovací zařízení. Máme senior designový tým a vyspělý simulační software. Zároveň máme i dobře zvládnutý kvalitní tým. Udržujeme dlouhodobou dobrou spolupráci se známými značkami v různých zemích a regionech.
Těšíme se na spolupráci s vaší společností a upřímně zveme vás a váš tým k návštěvě naší továrny za účelem návštěvy v terénu a poradenství.



