6,5" koaxiální reproduktor do auta, design velkého kalibru, dále zlepšuje kvalitu zvuku, silné vibrace, dále zlepšuje celkovou nízkou frekvenci.
Následuje nově vyvinutý 6,5" subwooferový reproduktor s vysoce výkonným designem s dlouhým zdvihem.
Díky vyvýšenému designu výškového reproduktoru je zvuk hladký a jemný a výškový reproduktor je jasný a kovový.
Vysoce kvalitní PP kuželový papír a pryžový okraj, odolnost proti vysokým teplotám, proti stárnutí.
Vyberte čisté měděné koncovky, abyste zajistili přenos signálu a snadné ovládání.



| 6,5palcový koaxiální reproduktor do auta | |
| Popis | Informace |
| Rozměry (průměr × výška) | 167*70 mm |
| Tvar | Kolo |
| Typ | Koaxiální reproduktor do auta |
| Hmotnost (g) | {{0}},75±0,5Kg |
| Použití: | Reproduktor na zadní straně auta |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Průměr kmitací cívky (mm/palec) | 25 mm |
| Nominální impedance (Ω) | 4Ω |
| Frekvenční rozsah (Hz) | 55Hz~20KHz |
| Citlivost (dB@1m/w) | 88 dB |
| Jmenovitý výkon (W) | 10W |
| Zkreslení (menší nebo rovno %) | 5% |
| LT | 45 DNÍ |
| MOQ | 3000 KS |
ACP je profesionální výroba audio reproduktorů.
Byli jsme založeni v roce 2006. Společnost má vlastní průmyslový park a automatizovanou výrobní linku a online testovací zařízení. Máme senior designový tým a vyspělý simulační software. Zároveň máme i dobře zvládnutý kvalitní tým. Udržujeme dlouhodobou dobrou spolupráci se známými značkami v různých zemích a regionech.



